James Gordon

poster
James
00:00
--
/
--

Pro fanoušky úžasné a mysteriózní trilogie Posel smrti jsem rozjel mini sérii proměn právě na toto téma. Sérii jsem dnes odstartoval s Jamesem Gordonem, což byl nevlastní syn Williama Gordona, sídlícího na panství Black Mirror. Více o něm vám povím ve videu samotném.

Líčení bylo velice snadné a počítejte, že celá tato série bude (co do líčení) velice jednoduchá. Pokud by někdo měl zájem o další postavu z této hry, tak určitě dejte vědět a já rozhodně velice rád vyhovím. Jak jsem zmínil v proměně samotné, mám v plánu celkem čtyři postavy a po jejich dokončení už budu v sérii pokračovat podle vás, vašich reakcí či přání.

Předem všem velice děkuji za zhlédnutí a názory v komentářích.

Mohlo by se vám líbit...

 • Lukaskon

  Poprvé jsem si tě všiml ještě na YT právě díky zombie Samuelovi a jsem moc rád, že v sérii pokračuješ. Hrozně se mi líbí hlavně to, že jdeš do hloubky a osvětluješ pozadí své postavy v rámci díla odkud vzešla. Samotná proměna je pak jenom část videa (i když pochopitelně ta nejdůležitější).
  Sám jsem Poslu smrti propadl natolik, že píši vlastní fanfikci jako pokračování, takže se mi moc líbí i to, jaký vztah k té hře máš ty. Podle mě je to klenot české herní scény a pozornost si zaslouží i po letech.

  Vidím tady na webu, že se nebráníš ani převlekům za ženské charaktery. Tak trochu si pohrávám s hříšnou myšlenkou navhnout ti zkusit ztvárnit moji knižní postavu právě z té fanfikce. Obrázky jako předlohu mám, ale nevím jak by to bylo náročné a hlavně, zda by tě to zaujalo.
  Co se Posla týče… rád bych viděl v tvém podání Roberta. Myslím, že je to velice významná a zajímavá postava. Perfektní záporák.

  Hodně štěstí do dalších proměn. A ať se daří 🙂

 • Lukyho Proměny

  Moc děkuji za pochvalu a krásná slova. Jsem rád, že jsi sem zabrousil.
  Rozhodně se v proměnách nebráním ničemu ani ženským charakterům, takže budu jedině rád, když mi pošleš (třeba na email lukyhopromeny@gmail.com) předlohu oné, Tebou vytvořené osoby. Nejlépe i něco málo o ní samotné, ať vím, jak danou postavu zahrát.
  Mám tu speciální play-list “ příběhové “ proměny a tam bych postavu umístil.

  … a co se týká Roberta, tak s ním rozhodně počítej. Sice naprostý záporák ale ve hře jsem ho vždy měl a mám nejraději a dodnes mi zní v uších jeho excelentní dabing v podání Pavla Soukupa.
  Určitě rád vytvořím. Ještě jednou moc děkuji za pochvalu a podporu. 🙂

 • Norman Bates

  Ach, ten soundtrack k tomu, parádna práca 🙂 Kde si ho vôbec zohnal? Snažil som sa ho nájsť na webe, našiel som len z dvojky a trojky. Jednička nič.

  P.S.: Rád by som videl, ako zvládneš postavy Bates, Adrian Gordon, Viktoria a Murray 🙂

 • Lukyho Proměny

  Martine. co se týká soundtracku, tak pár skladeb jsem sehnal na YouTube a zbytek nahrávám přímo ze hry samotné. Musel jsem ji celou po sto letech odehrát a vše si připravit.

  Z těch postav, co jsi vyjmenoval bych si troufl na Murraye a lady Viktorii. Do Batese se mi moc nechce a Adriana dělat nebudu neboť celou sérii chci zaměřit výhradně na první díl. No a co se týká kruhů pod očima, tak máš naprostou pravdu. Na ty jsem zapomněl a přitom jsem je měl původně v plánu. Během líčení jsem si užíval ty vousy a na kruhy pod očima jsem si ani nevzpomněl. 😀 hehe

 • katjab

  Luky, nejenom ze me bavi tvoje liceni a kostymy, ale ty se tak skvele poslouchas! Vypravis pribeh tak, ze bych si z fleku tu hru zahrala! A jak jsi mluvil o modelacich, napadlo me, ze bys nekdy mohl zkusit Quasimoda 🙂