Rybooký kněz

poster
Rybooký kněz
00:00
--
/
--

Rybolidé jsou v Zaklínači velice zvláštní a netypická rasa. Jak už napovídá jejich samotný název, jedná se o kombinaci člověka a ryby.

V mém dnešním provedení je tak trochu zakomponovaná i žába, neboť rybolidé jsou obojživelníci a jak zmiňuji i v samotném videu, jedná se o mou vlastní interpretaci této postavy. Rybolidé, jako takový působí hlavně ve čtvrté kapitole hry a dnešní proměna v podstatě navazuje na Paní jezera, kterou jsem již točil a můžete ji rovněž najít v play-listu Zaklínače.

Všem velice děkuji za zhlédnutí i názory.

Mohlo by se vám líbit...

 • Stanley

  Moc nádherná proměna Luky. Moc se mi tato proměna líbila. A už teď se těším na další 🙂

 • Lukyho Proměny

  Moc děkuji Stanley. Už se pomalu pracuje na další, takže brzy se dočkáš 🙂

 • Magor Dan

  Už jsem se nemohl dočkat další proměny. Výborný. Úplně jsem si vzpomněl jak jsem ty parchanty nesnášel. Vždycky ve skupině jednoho Healera. 😀 Jako vždycky sem se moc pobavil. A už se těším na další….:-)

 • Lukyho Proměny

  Paráda, tak to jsem rád, že se Ryboočko líbil i přesto, že nebyl, jak přes kopírák 😀 hehe
  … snažil jsem se navázat na tvorbu, co byla na YouTube i na Tobě slíbené pořadí, i když se Dane musím omluvit, příští proměna nebude Eskel ale rovněž na něj brzy dojde.
  Ještě jednou veliké díky ! Tvůj nick vidím pod videm strašně rád 🙂

 • Magor Dan

  Jsem velmi rád, že jsem potěšil. a co se týče Jizvouna, tak právě naopak. Čím déle počkáme tím napínavější to bude 😀 A teď to důležité: Nějaké indície k proměně následující?

 • Lukyho Proměny

  Tak Dane, mám momentálně rozjeté tři proměny ale nedokážu říct, která bude na webu, jako první. Ta první, kterou chystám bude filmová postava, kterou jsem už kdysi dávno vytvářel. Ovšem tentokrát ve velmi luxusním provedení. Druhá bude ze hry Posel smrti, na kterou chystám takovou menší sérii a třetí bude ze zaklínače. Ovšem ze třetího dílu „Divoký hon“ … pak už se zase vrátím k prvnímu dílu Zaklínače a dostane se na řadu jizvoun Eskel 😀 hehe

 • Magor Dan

  Ok. Nemůžu se dočkat 😀 Ať se daří 🙂

 • Jean Wolf

  Po x měsících se dívám na youtube a zjistím naprosto šokující věc-Tvůj kanál zmizel…(Netřeba snad dodávat, že následná reakce byla jak z katastrofického filmu.) Bloudím tedy po novém webu a slintám blahem, obdivuji se Tvé neskutečné nápaditosti a nádheré představivosti.
  Tvůj výtvor, ať již po stránce líčení či šití, dosahuje nadoblačných výšin a dalece překonává jakoukoliv podobu krásy a vznešenosti.(Opět jsi dokázal vytáhnout z nesympaticky vyhlížející postavy stvoření krásné a sympatické. Tak mě napadá….Jak to, ksakru, děláš?)
  Závěrem však si neodpustím otázku ohledně očí rybookého kněze…Použil jsi na ně stejnou techniku jako na oči Utopencovi?

 • Lukyho Proměny

  Jééé, velice dlouho a toužebně jsem čekal, jestli se i Ty přijdeš podívat na můj web a o to raději Tě tu nyní konečně vidím. Jen s těží bych hledal správné slova, kterými bych co nejlépe vyjádřil vděčnost za ty Tvoje. Veliké, obrovské a srdečné Děkuji 🙂
  … jinak ano, technika Rybookých očí je stejná, jako u utopence. Vnitřní část vajíček Kinder a několik vrstev latexu plus barva.
  Ještě jednou Ti moc děkuji za projevenou pochvalu, názor, dotaz, návštěvu a hlavně za to, že Tě tu mám.
  Ani nevíš, jak rád jsem Tvoji přezdívku viděl 🙂

 • Jean Wolf

  Nesledovat Tvou tvorbu by se pro mě rovnalo téměř hrdelnímu zločinu, jsem velice ráda, že Tě technické obtíže s videi na youtube nezastavily ve vnášení takových skvostů, které vždy dokáží vykouzlit úsměv a obdiv na tváři, do dnešního šedivého, nudného světa.